Naruto-Center

Jest to gra oparta na podstawie popularnym anime Naruto


#1 2009-06-24 14:46:26

Shikamaru Nara

http://img57.imageshack.us/img57/6469/kagegu3.jpg

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 55
Punktów :   

Klan Kurama

string bean bind (bez nazwy)
Zakres: Close (0m ~ 5m)
Typ: genjutsu
To nieznana technika używana przez Klan Kurama. Po utworzeniu potrzebne pieczęci, z ziemi wyłaniają się potężne winorośla. Te winorośla mogą połknąć ciało ofiary lub podniść je w powietrze. Rosną na nich również strączki fasoli i kiedy się otworzą wyłania sie z nich członek klanu z bronią w ręku gotowi do ataku. Doświadczeni ninja potrafią tą technikę utrzymywać nawet po zastosowaniu Kai. Osoby na które zadziała dana technika (zostaną uwięzieni w strąku) są nieprzytomni prze 3 godziny) wyzwolić z tej techniki może ich jedynie inny ninja lub silny ból fizyczny.
ranga: C
koszt:1200

Ikyoutono
Bardzo silna technika stosowana przez Yakumo, która malując swoje obrazy przenosiła je do realnego świata, tworząc potężne genjutsu w które łapały się osoby zbliżające się do miejsca które malowała dziewczyna. Genjutsu było tak realistyczne, że w późniejszych stadiach osoba w nie złapana sama podświadomie tworzyła przed sobą obrazy tego czego sie najbardziej boi. Obrazy były tak realistyczne że zadawały prawdziwe obrażania. (jak np naruto gdyby skoczył do rzeki lawy spłonąby, lub został dotkliwie poparzony) Ominąć można to jedynie tracąc przytomność. jednak po takiej "ucieczce" genjutsu użytkownik jest nieprzytomny przez 24h, kiedy ninja zakończy swoje genjutsu, osoba, która została w nie schwytana również znajduje sie w stanie śpiączki. (jutsu jest podobne do świata tworzonego przez Sharingan więc raczej wszelka obrona jest nie możliwa) Obudzić go może jedynie inny doświadczony ninja. Technika ta nie jest wyczuwana przez zwierzęta byakugana itp, nie da się jej rozproszyć Kai. Jest to bardzo zaawansowana i potężna technika, jednak jak widzimy po Yakumo nie zużywa wiele czakry. Gdyż dziewczyna cały czas przez swoje życie maluje i nie odczuwa zmęczenia.

Na potrzeby forum ninja nie muszą malować, wystarczy że "wyobrażą" to sobie. Jednak opis musi być bardzo dokładny i szczegółowy, bo od jakości opisu zależ siła i realizm genjutsu, które oceni MG. Jako że ta technika jest bardzo silna nie może być stosowana dłużej niż przez 5 postów w innym wypadku używający jej sam się w nią łapie. Aby złapać w tą iluzję, przeciwnik musi być oddalony max. o 15m.

sprostowanie:
Nie możesz nic stworzyć z niczego. A aby powstało coś potrzebne są odpowiednie warunki? Więc, jeśli chce się oblać kogoś whisky, to najpierw trzeba je mieć. Innymi słowy, Ikyoutomo traci około sekundy na "przygotowanie się" do stworzenia zaplanowanych przez ninja rezultatów iluzji. Żeby kogoś oblać, należy doskoczyć do butelki i dopiero wylać jej zawartość... Więc, pierwszą wadą Ikyoutomo jest strata czasu na przygotowania do stworzenia określonych "efektów" określonych przez ninja. Inną niedoskonałością jest to że żeby coś podpaić potrzebny jest dostęp do ognia, by wywołąć burze potrzeba chmur itp.

ranga:S
koszt: 1000

żeby było jasne. Tego jutsu nie da sie przełamać. więć nie twórzcie mi nie wiadomo jakich własnych jutsu summonów, bo jedyna obrona przed tym jutsu to znajomość Reikijaki no Harasu, jest to świat na zasadzie świata Sharingana, więc co stego że wasza super technika wyzwala spod wszelkich genjutsu. Tutaj temu nie podlega.


Okashii
powoduje u ninja znajdujących się w pobliżu napady lękowe które uniemożliwiają koncentracie
Ranga D
koszt 200

Souzen
Powoduje tak silne napady lęku że przeciwnik jest niezdolny do walki
ranga A
koszt 4000

Sanbutsu
technkia pozwalająca na przełamanie każdego genjutsu nawet ikyoutono
ranga S
koszt 2000

Rei no Bunshin
tworzy klona z czakry który działa na zasadzie dementora z Harrego Pottera wysysając radość z innych ninja
ranga C
koszt 3000

Toubeni no Tante
tworzy wokół ninja strefę czakry smutku, inni ninja przekraczając ją wpadają w depresje i rezygnują najczęściej z walki.
ranga C
koszt 3000

Reitami no Yiaba
tworzy z czakry coś na wzór miecza który oprócz tego że rani wroga to rani również jego psychike.
ranga B
koszt 5000

Gogyou Biju
~opis techniki: Technika pozwalając na na kontrolowanie Demonów w szeczególności demona Gaary. Po zastosowaniu odpowiednich pieczęci na ziemi pojawjają się dziwne symbole które otaczają demona zadając mu straszliwy ból. Następnie oplatają jego ciało zmuszając do posłuszeństwa. Demon i jego nosiciel przeżywaj w tym czasie straszne cierpienia. Techniki nie da się nauczyć ani jej skopiować (naet przy pomocy sharingana)
~co należy zrobić by ją wykonać: kombinacja odpowiednich pieczęci
~skutki dla wroga: demon staje się całkowicie posłuszny
~skutki dla nas: atak utrzymuje ninja przy siłach dopóki demon nie zostawi w spokoju nosiciela. Po uspokojeniu się demona zarówno nosiciel atakowny jak i atakujący pozbawieni są niemal doszczętnie czakry.
100% PCH


Myouna dozyouseino
~żywioł techniki: genjutsu
~opis techniki: jest to technika polegająca na wysłaniu swojej drugiej osobowości do ciała innej osoby. (technika podobna do Ino z tym wyjątkiem że obie osobowości mogą działać i myśleć oddzielnie) Druga osobowość może przejąć nad nim kontrolę, zachowując jednak oddzielną świadomość i ruchy. Druga osobowość może posługiwać się tylko i wyłącznie żywiołami i technikami które zna zawładnięte przez nią ciało. Druga osobowość może także tylko kontaktować się z innym ninja nie robiąc mu niemal żadnych szkód po za rozmową z nim ewentualnie odszukaniem potrzebnych informacji w jego umyśle ( w przypadku przeszukiwania umysłu potrzebny jest fizyczny kontakt z osobą np. dotknięcie dłonią czoła).
~co należy zrobić by ją wykonać: w przypadku zawładnięcia ciałem nakreślić na ziemi znaki sanskrytu, własną krwią. W przypadku tylko chęci skontaktowania się wykonać pieczęć O-ushi (Wółu) i trzymać ją tak długo póki nie skontaktujemy się z drugą osobą.
~skutki dla wroga: w przypadku pierwszej opcji wszelkie uszkodzenia jakie zbierze pod czas gdy jego ciałem włada obca dusza. w przypadku drugiej opcji po zakończeniu rozmowy ból głowy oraz poznanie myśli.
~skutki dla nas: w przypadku pierwszej opcji, obrażenia które zostają zadane zawładniętemu przez nas ciału, pojawiają się również na naszym. W przypadku drugiej opcji brak.
1 Opcja = 1600 chakry + używasz zasobów chakry osoby która jest pod działaniem jutsu. 2 Opcja = Jeżeli jest 1 podforum od ciebie (miedzy wioskami) to 200 pkt jeżeli więcej to 300 pkt.

Konpaku no jutsu
~żywioł techniki: brak
~opis techniki:Technika podobna do myouna dozyouseino z tym że drugą osobowość umieszczamy we wcześniej stworzonym klonie przez to powstaje klon idealny. Z dokładnie taką samą ilością czakry jaką ma żywy odpowiednik na codzień (czyli maxem) i takimi samymi zdolnościami. Nie znika od jednorazowego udeżenia, lecz tak samo jak w przypadku myouna dozyouseino wszystkie obrażenia które zbierze klon odczuwa realna osoba, która użyła techniki Konpaku no jutsu.
~co należy zrobić by ją wykonać: Wcześniej stworzyć klona, następnie za pomocą kombinacji odpowiednich pieczęci wysłać drugą osobowość w ciało kolna.
~skutki dla wroga: brak, oprócz tego że walczy z dwiema pełnowymiarowymi Amy
~skutki dla nas: brak.
4000 PCh

nazwa: Chouuseru
~Żywioł Techniki:
Genjutsu + NinJutsu
~Opis Techniki:
Technika defensywna podoba nieco do kawarimi z tym że, po wykonaniu pieczęci umożliwia nam 3 ucieczki. Kiedy ninja jest związany, obezwładniany itp technika uwalnia się samoczynnie zamieniając ciało ninja w stado fioletowo-różowych motyli. Ninja pojawia się w bezpiecznej odległości za plecami wrogów. Natomiast Motyle wydzielają senny zapach który usypia wrogów na 1-3 tury umożliwiajc ninja ucieczkę. JEśli ninja zechce zaatakowac wroga, uśpienie przestaje działać.
~Sposób wykonania:
pieczęci
~Skutki dla wroga:
ucieczka schwytanego ninja, uspienie
~Skutki dla nas:
uwolnienie, ucieczka
~inne:
Jutsu nie działa kiedy ninja jest obezwładniony ninjutsu (złapany w wodne więzienie itp.)
1500 PCh

Yochi Souzoubutsu
Najpotężniejsza z iluzji, znana tylko przez najlepszych iluzjonistów. Jutsu podobne do Souzoubutsu jednak udoskonalone przez klan Kurama. Polega na wykreowaniu własnego świata, który może dowolnie kształtować i moderować. Do tego świata może się cały czas przenieść. Może też zabrać ze sobą dowolną ilość osób. Nie musi być to technika ofensywna, ale oczywiście może. Możemy stworzyć okrutną iluzję jakiegoś wydarzenia, jak również cudowny świat bez wojen i walk, do którego przychodzimy i odpoczywamy. Oczywiście gdy się znajdujemy tutaj, jesteśmy nietykalni. Nauczyć się go mogą tylko mistrzowie w genjutsu z rangą missing nin/sage/kage/sannin i doświadczeniem w posługiwaniu się tymi technikami minimum 2000 postów. (ten świat tworzymy jako oddzielny temat w niebycie i każdy kto zna to jutsu posiada własny temat). Da sie przełamać tylko Sanbutsu.

koszt: 6000 za post
ranga S


----------------------------------Profil-------------------------------
klan: Nara
demon:
natura chakry: All
umiejętności:
specjalne umiejętności:
organizacje:   nie macie
ilość chakry: 10.000.000
kasa: 50.000
ekwipunek: 5 kunai i 5 shirukenów
artefakty: nie macie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rowy.pun.pl www.podsiebie.pun.pl www.antywszystko.pun.pl www.cojclangnr.pun.pl www.n-a.pun.pl